Emil Petrvalský,
RNDr., Ing., CSc.,

* 24.4.1958

 

 

Správy a vyhlásenia

1, Na zasadnutí Mestského zastupiteľstva 4.11.2010 ma oslovili členovia platformy nezávislých občanov 7 statočných, aby som opovedal na ich 7 otázok:

1. Počet mestských častí v Košiciach je väčší ako v Bratislave aj New Yorku a prevádzka 22 mestských častí, platy úradníkov, platy poslancov a pod. stoja Košičanov zbytočne milióny EUR. Čo ste urobili pre zníženie administratívy a ušetrenie peňazí Košičanov? Urobili ste nejaký úkon, aby došlo k zníženiu 22 mestských častí v meste Košice? Ak áno, kedy a aký?
2. Urobili ste nejaký úkon, ktorý by znamenal, že bude menej úradníkov na magistráte mesta Košice a títo budú viac tvoriť v prospech Košičanov a menej troviť? Ak áno, kedy a aký?
3.   Urobili ste nejaký úkon, ktorý by znamenal zníženie platieb Košičanov, ktoré platia mestu Košice a mestským podnikom? Ak áno, kedy a aký?
4. Urobili ste nejaký úkon, aby došlo k spojeniu severu a juhu mesta Košice dráhou pre bicykle a korčuliarov? Ak áno, kedy a aký?

5. Urobili ste nejaký úkon, aby došlo k vybudovaniu, resp. zriadeniu HOSPICU v meste Košice? Ak áno, kedy a aký?

6. Urobili ste nejaký úkon, aby prospech z EHMK 2013 nemali len organizátori, úradníci ale aj ostatní Košičania? Ak áno, kedy a aký?

7. Akú celkovú finančnú čiastku - odmenu ste z rozpočtu mesta Košice, teda z daní a poplatkov všetkých Košičanov zinkasovali za výkon funkcie poslanca mestského zastupiteľstva v období 2006 – 2010?

Moje odpovede nájdete v dvoch priložených súboroch 7statocnych.pdf a KEMC.pdf.
Spracovanie výsledkov ankety platformou 7 statočných nájdete tu:
http://vladimirgurtler.blog.pravda.sk/2010/11/18/judasi-a-farizeji-vladnu-svetom-i-kosicom/

__________________________________________

2, Bol som oslovený denníkom Korzár, aby som odpovedal na ich otázky v spojitosti so mojou kandidatúrou na post starostu mestskej časti Košice-Sídlisko Ťahanovce. Moje odpovede nájdete tu Korzar.pdf. 19.11.2010 bol tento materiál zverejnený, samozrejme bez autorizácie, takže si môžete skonfrontovať, že ako autor článku vystrihol moje vyjadrenia. Okrem toho všetci moji protikandidáti mali zverejnenú fotografiu z kampane, len mne dali redakčnú, bohvie kedy a kde fotenú. Nepokladám to v predvolebnom súboji za fér. 

__________________________________________


3, Bol som oslovený tvorcami volebnej kalkulačky, aby som odpovedal na zopár jednoduchých otázok. Moje odpovede nájdete v tomto dokumente.

__________________________________________


4, Dňa 11.11.2010 som na tejto stránke zverejnil programy našich kandidátov na všetkých úrovniach samosprávy. Môžete si ich prečítať pri jednotlivých kandidátoch alebo tu:

Volebný program kandidáta na primátora mesta Košice Františka Knapíka - Via Creativa

Volebný program kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva mesta Košice za 2.volebný obvod

Volebné priority kandidáta na starostu MČ Košice-Sídlisko Ťahanovce Emila Petrvalského

Volebný program kandidátov na poslancov miestneho zastupiteľstva MČ Košice-SídliskoŤahanovce

Volebný program kandidátov na poslancov miestneho zastupiteľstva MČ Košice-Ťahanovce

__________________________________________

 

 

 

Odkazy :


Venus & Mars
 SDKÚ-DS


Karate klub
Union Košice

 


Košice-Sídlisko Ťahanovce


Mesto Košice